Notice: تابع wp_deregister_script به طورنادرست فراخوانی شد. اسکریپت‌ها و شیوه‌نامه‌ها نباید پیش از wp_enqueue_scripts، admin_enqueue_scripts و login_enqueue_scripts ثبت یا فراخوانی شوند. این اخطار توسط jquery ایجاد شده است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.3.0 افزوده شده است.) in /home/typeir/montazar110.com/wp-includes/functions.php on line 5226

Notice: تابع wp_register_script به طورنادرست فراخوانی شد. اسکریپت‌ها و شیوه‌نامه‌ها نباید پیش از wp_enqueue_scripts، admin_enqueue_scripts و login_enqueue_scripts ثبت یا فراخوانی شوند. این اخطار توسط jquery ایجاد شده است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.3.0 افزوده شده است.) in /home/typeir/montazar110.com/wp-includes/functions.php on line 5226

Notice: تابع wp_enqueue_script به طورنادرست فراخوانی شد. اسکریپت‌ها و شیوه‌نامه‌ها نباید پیش از wp_enqueue_scripts، admin_enqueue_scripts و login_enqueue_scripts ثبت یا فراخوانی شوند. این اخطار توسط jquery ایجاد شده است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.3.0 افزوده شده است.) in /home/typeir/montazar110.com/wp-includes/functions.php on line 5226

Notice: Constant AUTOSAVE_INTERVAL already defined in /home/typeir/montazar110.com/wp-config.php on line 98

Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /home/typeir/montazar110.com/wp-config.php on line 99
1 ـ خود فروشی
سخن مدیر:

۱ ـ خود فروشی

بدون دیدگاه

آمریکا، شوروی و یا هر کشور استعماری دیگر آنقدرها خوشباور و احمق نیستند که بخواهند بدون بررسی و شناخت کامل زمینه و نیز «عاملینِ امر» کمکهای عمدۀ مالی و احیاناً تسلیحاتی خود را بدسترس کس و یا کسانی قرار دهند، چنانکه روسیه تا ببرک و دار و دسته اش را نخرید و یقین حاصل نکرد که ببرک در خط روسیه می باشد، کمکهای خود را در اختیارش نگذاشت!
لذا، غرب اول اشخاصی را از نظر فکری و عقیدتی همگام و هم جهت با سیاست خویش می سازد() بعد که اینان از امتحانات عدیده کامیاب بر آمدند، و یا به بیانی بهتر «خود فروشی» آنان ثابت شد، امکانات خود را به دسترس شان قرار می دهد.
روشن است که این گروه و یا این شخص دیگر از «خودش» چیزی ندارد، هر چند که روی عللی سیاسی از آزادی خود و عدم وابستگی خویش داد و فریادهائی را هم براه اندازد.
پس از آن، گروه دارای شخصیتی غربی است، رفتاری غربی است، سیاستی غربی است، ایدئولوژی غربی است هر چند هم که در ظاهر قضیه غرب را بکوبد و خود را با آن در تضاد جلوه دهد.
لذا همۀ جدیت وی بر اینست تا شخصیتِ سیاسی غرب را به همۀ مردم تحمیل کند ـ کاریکه شاه ایران در ایران می کرد ـ ؛ می کوشد تا بهترین سیاست را سیاست غرب معرفی دارد و…!
اینجاست که مردمِ آگاه و بینشمند، مثلاً دست آمریکا را در آستین گروهی مدعی اسلامیت مشاهده می دارند؛ و زبان آمریکا را در دهان رهبر مدعی اسلام حقیقی، و تفکر سیاسی ایدئولوژیک آمریکا را در مغز گروهی پر مدعا به اسلام و قرآن! راه این گروه اگر که در نخستین گام ها برای «همگان» روشن نباشد، در گامهای بعدی روشن خواهد شد.

۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید


Notice: Undefined index: comment_notes_after in /home/typeir/montazar110.com/wp-content/themes/temp/functions.php on line 331

نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه

با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین مطالب سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید.
برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.