سخن مدیر:

شکیبی شکّرین

بدون دیدگاه

درین رابطه من هیچ حرفی ندارم، چرا که جانِ بیتاب و آتشناک سالهای مبارزه و انقلاب خود قصیده سرای این صبوری و شکیب شیرین می باشند!

     صبوری بر فقرهای کشنده؛ بر ناامنی های ویرانگر؛ بر دوری از راحتی و رفاه، بر تحمل تحقیرها و اذیت ها، بر سختی های خفقان بار، بر مصیبت های طاقت سوز، بر بلاهای تصورناپذیر و…! و شکیبائی یی دلپذیر بر استقبال از احکام الهی، بر پیمودن طریق آتشبار عشق الهی، بر روی آوردن والهانه به میدان جهاد و شهادت و بخشیدن نعمت های وجودی به صاحبش!

     و یقیناً رسیدن به این مرتبۀ از شکیبائی و بهره مند شدن از ارزشهای آن میسر و ممکن نگردیده است مگر با حضور فعال و استیلای قاهرانۀ ارزشهایی چونان: ایمان به خدا، توکل به او، اخلاصی روحنواز، دل دادن به احکام رهایی بخش دین، پناه بردن به حضرت حق و راز و نیازهای عاشقانه، ترس از لغزیدن در زندان اسارتبار دنیا و لذائذ دنیوی، ترس از افتادن بدام وابستگی کفار، امید به یاریهای خداوند منان، یافتن واقعیت آزادی در اسلام و تسلیم بودن به احکام او، دیدن و یافتن عزت در پناه دین و ایمان و بالاخره یافتن خود و هویت الهی خود و آرامش ربانی خود در سایه سار عشق به خدا و راه او!
و خدای بر آنچه درین رابطه گفتیم بهترین گواه است.
سال۱۳۶

۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه

با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین مطالب سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید.
برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.